Naše služby

Lymfodrenáže

Manuální lymfodrenáž je speciální jemná masážní technika prováděná malým tlakem, pomalým tempem, speciálními hmaty, zaměřená na lymfatický systém kůže a podkoží, tzv. povrchový mízní systém (v končetinách transportuje 80 % lymfy). Posiluje vstřebávací a transportní funkci mízního systému podporou lymfomotoriky, kontrakčních schopností lymfatických cév a vnitřních pulzních mechanismů lymfatického systému. Provádí se nasucho bez použití masážních prostředků. Podporuje funkci lymfatického systému, což působí především zrychlení oběhu a filtrace lymfy, redukci otoků a stimulaci imunity. Manuální lymfodrenáž se používá k léčbě otoků lymfatického a žilního původu, k detoxikaci organizmu, při imunologických a alergických potížích, na podporu hubnutí, u poúrazových a pooperačních stavů, k regeneraci po fyzické zátěži či při chronické únavě a stresu.

Efekt manuální lymfodrenáže je zcela limitován odbornou kvalitou toho, kdo ji provádí. Tato technika je náročná na metodiku i hmatovou techniku a vyžaduje specialistu s delším školením i praxí, proto v našem zařízení manuální lymfodrenáž provádí pouze certifikovaní specialisté.

Po manuální lymfodrenáži je vhodné dodržovat intenzivnější pitný režim.

 

Manuální lymfodrenáž celého těla

Délka masáže: 180 min.

 

Manuální lymfodrenáž dolní poloviny těla

Délka masáže: 90 min.

 

Přístrojová lymfodrenáž je založená na přerušované kompresi končetin. Její účinky využíváme především při léčbě a prevenci otoků žilního a lymfatického původu. Významně podporuje detoxikaci organizmu a zlepšení celkové imunity. Je optimální regenerací a relaxací pro klienty, kteří jsou vystaveni dlouhému stání nebo sezení. Pomáhá k rychlejší regeneraci po sportovním výkonu, odstraňuje pocit těžkých, unavených nohou. Mezi kosmetické účinky lymfodrenáže patří především zlepšení stavu pokožky, formování postavy a potlačení celulitidy. Metodu lze použít na oblast dolních končetin, boků a břicha nebo na horní končetiny. Přístrojová technika nemůže v žádném případě plnohodnotně nahradit manuální lymfodrenáž, měla by vždy následovat až po ní, jako její event. doplnění. Pro zvýšení terapeutického efektu doporučujeme střídat přístrojovou lymfodrenáž s manuální.

Upozornění

Délka aplikace: 50 min.

Doporučení:

Kontraindikace lymfodrenáží:


Liftingová masáž obličeje a dekoltu 

Liftingová masáž obličeje a dekoltu využívá velmi jemných tahů, které mají vynikající regenerační a detoxikační účinky. Tato metoda příznivě působí na vyhlazování obličejových vrásek a přispívá k lepšímu vyživování pleti i uvolnění mimických svalů. Masáž je vhodná i pro muže, zlepšuje prokrvení, podporuje regeneraci a pružnost pokožky, snižuje napětí v obličeji, zpomaluje tvorbu vrásek, příznivě působí na psychiku.

Každodenní starosti, stres či špatná životospráva mají nepříznivý účinek na naši pleť. Jsme-li unavení, ve stresu či máme zdravotní problémy, naše pleť se nedostatečně prokrvuje a rychleji stárne. Svalová tkáň v obličeji se s přibývajícím věkem oslabuje. Přirozený proces stárnutí sice nelze zastavit, ale díky této metodě jej můžeme zpomalit, dodat pleti svěžejší a tolik žádaný mladší vzhled.

Aby liftingová masáž obličeje přinesla dlouhodobé pozitivní účinky, doporučujeme 4-6 aplikací v průběhu 2-3 týdnů a následně absolvovat masáž jednou za měsíc pro zachování požadovaného efektu.


Délka masáže: 45 min.