Naše služby

Komplexní léčebné programy

Program prevence křečových žil

Pocity tlaku a tíhy v dolních končetinách, únava, bolesti, otoky nohou, které se zhoršují během dne a v teple, křeče dolních končetin. Pokud trpíte těmito příznaky nebo často dlouhodobě sedíte či stojíte, vyzkoušejte náš program prevence křečových žil.

Program obsahuje:

Program bolesti zad a kloubů

Trápí Vás časté bolesti zad nebo kloubů? 

Program obsahuje:

Program komplexní péče k podpoře otěhotnění

Pro ženy, které se snaží otěhotnět přirozenou cestou nebo se připravují na asistovanou reprodukci, jsme připravili speciální léčebně regenerační program s cílem nastavit optimální harmonii Vašeho duševního i fyzického stavu a napomoci otěhotnění.

Program zahrnuje:

Pozn. v rámci celostního individuálního přístupu k Vašim potížím Vám fyzioterapeut po vstupním vyšetření doporučí další vhodnou terapii z naší nabídky. 

Program péče v těhotenství

Nastávajícím maminkám jsme vytvořili program ke zpříjemnění období těhotenství, usnadnění porodu a regenerace po porodu. Abychom zajistili bezpečí Vám i Vašemu děťátku, při terapii postupujeme vždy individuálně s ohledem na stupeň těhotenství, fyzickou kondici a Váš aktuální zdravotní stav. Program je vhodný od 12. týdne těhotenství. Vhodnost programu vždy před zahájením konzultujte se svým gynekologem!

Program obsahuje:

Program péče po porodu

Novopečeným maminkám pomůžeme harmonizovat průběh poporodních tělesných změn, zlepšit fyzickou kondici a navodit příjemnou psychickou pohodu. Program doporučujeme jak po spontánním porodu, tak po porodu císařským řezem.

Program obsahuje:

Program prevence kardiovaskulárních onemocnění

Jak účinně bojovat proti vzniku onemocnění srdce a cév? Čím zmírnit následky již existujícího onemocnění? Specialisté ReFit Clinic Vám na tyto i další otázky odpoví v rámci kardiovaskulárního preventivního programu.

Program obsahuje:

Program detoxikace organizmu

V našem těle se hromadí toxické látky z ovzduší, léků, nekvalitní stravy či tekutin. Organizmus je nežádoucími látkami zatěžován, dochází k oslabení imunitního systému, zažívacím potížím či chronickým bolestem. Vyzkoušejte podporu přirozené schopnosti detoxikace těla s naším programem.

Program obsahuje:

Nabídka zdravotních programů na pracovišti

Prevence bolestí zad s fyzioterapeutem

Regenerace